Rankingi drużynowe

TD bieg

TD pod.

TD specj.

TD def.

TD suma

p. za 1

p. za 2

FG

safety

punkty

Green Ducks

6

9

1

2

18

0

9

0

1

128

Dragons

12

0

0

0

12

0

9

0

0

90

Wolverines

7

0

0

0

7

4

1

0

0

48

Patrioci

6

1

0

0

7

3

0

0

0

45

Rhinos

1

5

0

0

6

5

0

0

0

41

Lakers

3

2

0

1

6

2

0

0

0

38

Silvers

2

3

0

0

5

1

1

0

1

35

Rockets

0

4

0

0

4

0

1

0

1

28

Thunders

1

2

0

0

3

1

1

0

2

25

Archers

3

1

0

0

4

0

0

0

0

24

Hammers

1

1

0

1

3

2

0

0

0

20

Stal

0

2

0

0

2

0

2

0

0

16

Kozły B

2

0

0

0

2

0

2

0

0

16

Tigers

2

0

0

0

2

2

0

0

0

14

Griffons

0

1

0

0

1

0

0

0

3

12

Aviators

0

1

0

0

1

0

0

0

0

6

Angels

0

0

0

1

1

0

0

0

0

6

Crusaders

0

0

0

0

0

0

0

1

0

3

Pretorians

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

Panthers B

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

Steelers

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

Sharks B

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

TD bieg

przyłożenia biegowe

TD pod.

przyłożenia podaniowe

TD specj.

przyłożenia w zespołach specjalnych

TD def.

przyłożenia po akcjach w obronie

TD suma

przyłożenia łącznie

p. za 1

podwyższenia za jeden punkt

p. za 2

podwyższenia za dwa punkty

FG

kopnięcia z pola

safety

powalenie rywala z piłką w jego polu punktowym

punkty

suma zdobytych punktów

 

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Green Ducks

44

44

20

20

0

128

rywale

3

0

0

0

0

3

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Dragons

38

36

0

16

0

90

rywale

16

0

8

0

0

24

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Wolverines

21

7

13

7

0

48

rywale

0

8

7

6

0

21

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Patrioci

7

19

19

0

0

45

rywale

0

8

0

0

0

8

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Rhinos

20

7

14

0

0

41

rywale

0

0

0

0

0

0

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Lakers

6

20

0

12

0

38

rywale

10

0

0

2

0

12

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Silvers

6

16

7

6

0

35

rywale

0

6

0

10

0

16

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Rockets

6

12

0

10

0

28

rywale

6

16

7

20

0

49

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Thunders

0

8

7

10

0

25

rywale

21

14

26

7

0

68

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Archers

0

6

12

6

0

24

rywale

6

0

0

0

0

6

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Hammers

0

7

13

0

0

20

rywale

0

0

0

4

0

4

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Kozły B

16

0

0

0

0

16

rywale

30

22

0

0

0

52

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Stal

0

8

8

0

0

16

rywale

15

33

19

16

0

83

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Tigers

0

0

0

14

0

14

rywale

6

6

0

0

0

12

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Griffons

10

0

0

2

0

12

rywale

6

20

0

12

0

38

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Aviators

0

6

0

0

0

6

rywale

0

0

0

0

0

0

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Angels

6

0

0

0

0

6

rywale

0

6

12

6

0

24

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Crusaders

3

0

0

0

0

3

rywale

26

37

20

6

0

89

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Panthers B

0

0

0

0

0

0

rywale

0

0

0

0

0

0

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Pretorians

0

0

0

0

0

0

rywale

0

0

0

0

0

0

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Steelers

0

0

0

0

0

0

rywale

0

6

0

0

0

6

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Sharks B

0

0

0

0

0

0

rywale

38

14

14

14

0

80

 

Rankingi indywidualne

Przyłożenia po akcjach biegowych

1

Przemysław Szołtun

ZGD

6

1

Paweł Wojciechowski

WOp

6

3

Tomasz Gajewski

PP

3

3

Mateusz Tomaszewski

ZGD

3

3

Ariel Wróbel

ZGD

3

6

Rafał Frąk

GDR

2

6

Paweł Kubiak

BA

2

6

Jeffrey Thompson

KPB

2

6

Jamar Dials

OL

2

6

Adrian Przybylski

GDR

2

11

Tobiasz Jędrzejczyk

RW

1

11

Szymon Syposz

HŁG

1

11

Patryk Piechowski

OL

1

11

Olgierd Bartoszak

PP

1

11

Mieszko Łabuz

KT

1

11

Marcin Niedobitek

WOp

1

11

Krzysztof Kania

KT

1

11

Kamil Zięba

SO

1

11

Kamil Kwiatkowski

PP

1

11

Joachim Kruger

PP

1

11

Jakub Widawski

BA

1

11

Ernest Seweryn

GDR

1

11

Denis Battistella

GDR

1

11

Daniel Kamiński

RT

1

11

Bartłomiej Urgacz

SO

1

Przyłożenia po akcjach podaniowych

1

Mateusz Poneta

GDR

4

1

Brian Robinson

RW

4

3

Michał Tittinger

RRo

3

4

Filip Piecha

RT

2

4

Adrian Andrzejczyk

SO

2

6

Patryk Piechowski

OL

1

6

Patryk Karolak

GDR

1

6

Michał Podkowa

GDR

1

6

Marek Kaźmierczak

StG

1

6

Maciej Całujka

GfS

1

6

Łukasz Kudła

RRo

1

6

Karol Szczepek

HŁG

1

6

Kamil Kwiatkowski

PP

1

6

Kamil Bielas

SO

1

6

Jamar Dials

OL

1

6

Filip Hartwig

BA

1

6

Denis Battistella

GDR

1

6

Dawid Pawlak

StG

1

6

Daniel Rżany

AM

1

6

Damian Cheda

GDR

1

6

Bartosz Szymański

RW

1

6

Adrian Przybylski

GDR

1

Podania na przyłożenie

1

Luke Zetazate

GDR

8

2

Michael Van Deripe

RW

5

3

Joshua Ross

RRo

4

4

Przemysław Banat

OL

2

4

Kamil Zięba

SO

2

4

Grzegorz Kozub

RT

2

7

Tomasz Martnow

StG

1

7

Sebastian Botor

HŁG

1

7

Paweł Kubiak

BA

1

7

Michał Polak

SO

1

7

Konrad Sosiński

AM

1

7

Joachim Kruger

PP

1

7

Gavin Campbell

GfS

1

7

Emil Mikuła

StG

1

7

Bartosz Rybiński

GDR

1

Przyłożenie po akcjach powrotnych po przechwycie

1

Łukasz Rylski

GDR

1

1

Hubert Pińczak

TA

1

1

Denis Battistella

GDR

1

1

Daniel Dutkiewicz

HŁG

1

1

Ceasar Harris

OL

1

Przyłożenia po akcjach powrotnych po odkopnięciach

1

Bartłomiej Sikora

GDR

1

Kopnięcia z pola

1

Kamil Pilich

CrW

1

Podwyższenia za jeden punkt

1

Daniel Górski

RW

5

2

Konrad Rodak

WOp

4

3

Mateusz Malicki

PP

3

4

Wojciech Korba

KT

2

4

Robert Słowioczek

HŁG

2

4

Piotr Gołacki

OL

2

7

Sebastian Pyśk

SO

1

7

Mariusz Gorzawski

RT

1

Podwyższenia za dwa punkty

1

Mateusz Poneta

GDR

4

1

Aurelian Amrogowicz

ZGD

4

3

Krystian Wójcik

ZGD

3

4

Krzysztof Owsianowski

KPB

2

4

Bartłomiej Radomski

GDR

2

6

Paweł Łokociejewski

StG

1

6

Patryk Karolak

GDR

1

6

Michał Podkowa

GDR

1

6

Mateusz Tomaszewski

ZGD

1

6

Marcin Niedobitek

WOp

1

6

Łukasz Kudła

RRo

1

6

Kamil Helak

StG

1

6

Grzegorz Borgosz

ZGD

1

6

Filip Piecha

RT

1

6

Ernest Seweryn

GDR

1

6

Adrian Andrzejczyk

SO

1

Liczba punktów zdobytych (Top 10)

1

Przemysław Szołtun

ZGD

36

1

Paweł Wojciechowski

WOp

36

3

Mateusz Poneta

GDR

32

4

Brian Robinson

RW

24

5

Mateusz Tomaszewski

ZGD

20

6

Tomasz Gajewski

PP

18

6

Michał Tittinger

RRo

18

6

Jamar Dials

OL

18

6

Denis Battistella

GDR

18

6

Ariel Wróbel

ZGD

18

6

Adrian Przybylski

GDR

18