Rankingi drużynowe

TD bieg

TD pod.

TD specj.

TD def.

TD suma

p. za 1

p. za 2

FG

safety

punkty

Falcons

8

7

1

1

17

8

5

1

1

125

Outlaws

10

5

0

1

16

5

8

2

0

123

Lions

3

6

0

2

11

11

0

0

0

77

Dukes

5

5

0

1

11

8

0

1

0

77

Kings

6

1

0

1

8

6

0

1

1

59

Seahawks S.

3

5

0

0

8

1

4

0

0

57

Rebels

1

2

1

0

4

4

0

1

0

31

Tytani

0

2

0

0

2

0

1

0

0

14

Wilki

2

0

0

0

2

1

0

0

0

13

Cougars

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

TD bieg

przyłożenia biegowe

TD pod.

przyłożenia podaniowe

TD specj.

przyłożenia w zespołach specjalnych

TD def.

przyłożenia po akcjach w obronie

TD suma

przyłożenia łącznie

p. za 1

podwyższenia za jeden punkt

p. za 2

podwyższenia za dwa punkty

FG

kopnięcia z pola

safety

powalenie rywala z piłką w jego polu punktowym

punkty

suma zdobytych punktów

 

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Falcons

46

43

23

13

0

125

rywale

0

22

6

0

0

28

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Outlaws

54

39

22

8

0

123

rywale

6

0

0

0

0

6

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Dukes

21

16

13

27

0

77

rywale

0

7

0

13

0

20

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Lions

7

28

14

28

0

77

rywale

23

49

15

13

0

100

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Kings

13

36

10

0

0

59

rywale

10

7

14

28

0

59

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Seahawks S.

6

16

8

27

0

57

rywale

24

30

21

13

0

88

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Rebels

3

7

14

7

0

31

rywale

0

14

14

7

0

35

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Tytani

0

8

6

0

0

14

rywale

36

30

18

0

0

84

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Wilki

6

7

0

0

0

13

rywale

21

19

14

14

0

68

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Cougars

0

0

0

0

0

0

rywale

36

22

8

22

0

88

 

Rankingi indywidualne

Przyłożenia po akcjach biegowych

1

Jarosław Stopczyński

WrO

6

2

Keith Ray

TF

4

3

Michał Dybowicz

KKi

3

3

Jacek Wróblewski

TF

3

3

Avery Neloms

WD

3

6

Michael Thomas

GL

2

6

Mariusz Górecki

WrO

2

6

Filip Mościcki

KKi

2

6

Dawid Jędrasik

WrO

2

6

Bartosz Chojecki

SSo

2

11

Szymon Wesołowski

KKi

1

11

Remimigiusz Szmiel

WL

1

11

Mateusz Błazik

TF

1

11

Marcus Rufin

SR

1

11

Jan Domagała

SSo

1

11

Jakub Szymczyk

GL

1

11

Dawid Więckowski

WD

1

11

Damian Waszczyk

WL

1

11

Bartłomiej Rot

WD

1

Przyłożenia po akcjach podaniowych

1

Konrad Marszał

WrO

3

1

Adam Nelip

GL

3

3

Ryan Barrett

WrO

2

3

Piotr Rudnicki

SSo

2

3

Paweł Szepiszczak

TF

2

3

Julius Childs

GL

2

3

Bartłomiej Rot

WD

2

8

Tomasz Nowak

SR

1

8

Sebastian Żukowski

TL

1

8

Patryk Kania

TF

1

8

Michał Jarocki

SSo

1

8

Mateusz Miotke

SSo

1

8

Marcin Łojewski

WD

1

8

Łukasz Pawęzka

TF

1

8

Lewis LeParish

TF

1

8

LaParish Lewis

TF

1

8

Krzysztof Ufnal

WD

1

8

Konrad Mariański

WD

1

8

Jan Trojniak

SR

1

8

Jacek Grabarczyk

SSo

1

8

Grzegorz Dominik

TF

1

8

Dariusz Nizioł

KKi

1

8

Adrian Krzyżanowski

TL

1

8

Adrian Adamiec

GL

1

Podania na przyłożenie

1

Michael Thomas

GL

6

1

Keith Ray

TF

6

3

Mariusz Górecki

WrO

5

3

Kamil Kowalik

SSo

5

3

Avery Neloms

WD

5

6

Michał Krzelowski

SR

2

6

Andrzej Jakubiec

TL

2

8

LaParish Lewis

TF

1

8

Filip Mościcki

KKi

1

Przyłożenie po akcjach powrotnych po przechwycie

1

Julius Childs

GL

2

2

LaParish Lewis

TF

1

2

Adam Blechman

WD

1

Przyłożenia po akcjach w obronie

1

Łuksz Korpak

KKi

1

1

Dawid Kubicki

WrO

1

Przyłożenia po akcjach powrotnych po odkopnięciach

Przyłożenia po akcjach powrotnych po wykopach

1

Sebastian Tyrka

SR

1

1

Lewis LeParish

TF

1

Kopnięcia z pola

1

Kamil Gorzka

WrO

2

2

Marcin Masłoń

KKi

1

2

Krzysztof Ufnal

WD

1

2

Krzysztof Richter

TF

1

2

Beniamin Bołdys

SR

1

Podwyższenia za jeden punkt

1

Adam Nelip

GL

11

2

Krzysztof Ufnal

WD

8

2

Krzysztof Richter

TF

8

4

Marcin Masłoń

KKi

6

5

Kamil Gorzka

WrO

5

6

Beniamin Bołdys

SR

4

7

Jan Domagała

SSo

1

7

Adam Durma

WL

1

Podwyższenia za dwa punkty

1

Jarosław Stopczyński

WrO

5

2

Mateusz Błazik

TF

4

3

Piotr Rudnicki

SSo

2

4

Mariusz Górecki

WrO

1

4

Konrad Marszał

WrO

1

4

Konrad Darmochwała

WrO

1

4

Jacek Wróblewski

TF

1

4

Jacek Grabarczyk

SSo

1

4

Bartosz Chojecki

SSo

1

4

Antwon Wallace

TL

1

Liczba punktów zdobytych (Top 10)

1

Jarosław Stopczyński

WrO

46

2

Adam Nelip

GL

29

3

Keith Ray

TF

24

3

Julius Childs

GL

24

5

Konrad Marszał

WrO

20

5

Jacek Wróblewski

TF

20

7

Michał Dybowicz

KKi

18

7

Bartłomiej Rot

WD

18

7

Avery Neloms

WD

18

10

Krzysztof Ufnal

WD

17