Rankingi drużynowe

TD bieg

TD pod.

TD specj.

TD def.

TD suma

p. za 1

p. za 2

FG

safety

punkty

Panthers

25

18

3

4

50

37

2

7

0

362

Seahawks

26

23

0

1

50

42

4

0

0

350

Eagles

10

18

3

2

33

26

1

5

3

247

Kozły

8

16

1

1

26

14

5

1

1

185

Steelers

8

9

2

1

20

14

0

1

0

137

Sharks

4

9

0

1

14

0

6

0

2

100

TD bieg

przyłożenia biegowe

TD pod.

przyłożenia podaniowe

TD specj.

przyłożenia w zespołach specjalnych

TD def.

przyłożenia po akcjach w obronie

TD suma

przyłożenia łącznie

p. za 1

podwyższenia za jeden punkt

p. za 2

podwyższenia za dwa punkty

FG

kopnięcia z pola

safety

powalenie rywala z piłką w jego polu punktowym

punkty

suma zdobytych punktów

 

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Panthers

83

77

106

96

0

362

rywale

18

23

28

10

0

79

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Seahawks

125

127

55

43

0

350

rywale

41

61

28

53

0

183

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Eagles

59

101

50

37

0

247

rywale

29

14

40

23

0

106

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Kozły

32

57

35

61

0

185

rywale

79

102

56

53

0

290

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Steelers

31

19

55

32

0

137

rywale

63

100

83

74

0

320

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Sharks

8

36

22

34

0

100

rywale

108

117

88

90

0

403

 

Rankingi indywidualne

Przyłożenia po akcjach biegowych

1

Jamal Schulters

PW

19

2

Tunde Ogun

SG

14

3

Lance Kriesien

SG

9

4

Taylor Latham

KP

4

4

Bosche Watkins

KP

4

6

Kamil Piwowar

ZS

3

6

Filip Mościcki

WE

3

8

Peter Plack

ZS

2

8

Michał Kołek

ZS

2

8

Kevin Vye

WE

2

8

Karol Żak

WSH

2

8

Gaweł Pilachowski

SG

2

8

Deante Battle

PW

2

8

Bartosz Dziedzic

PW

2

8

Antonio Roane

WSH

2

16

Sebastian Krzysztofek

SG

1

16

Piotr Osuchowski

WE

1

16

Paweł Świątek

PW

1

16

Konrad Starczewski

ZS

1

16

Ernest Rogowicz

PW

1

16

Enrique Artur Williams

WE

1

16

Clarence Anderson

WE

1

16

Andrew Bettencourt

WE

1

16

Andre Whyte

WE

1

Przyłożenia po akcjach podaniowych

1

Tomasz Dziedzic

PW

8

1

Jakub Kłoskowski

KP

8

3

Grzegorz Mazur

PW

7

4

Krzysztof Owsianowski

WE

6

5

Zbigniew Szrejber

ZS

5

5

Marcin Bluma

SG

5

5

Dawid Kryszyłowicz

SG

5

5

Clarence Anderson

WE

5

9

Paweł Fabich

SG

4

9

Michał Śpiczko

WE

4

9

Mateusz Bednarczuk

WSH

4

9

Bartosz Trawiński

KP

4

13

Sebastian Krzysztofek

SG

3

13

Bosche Watkins

KP

3

13

Jeffrey Thompson

ZS

3

16

Tunde Ogun

SG

2

16

Tomasz Ochnio

WSH

2

16

Patryk Kordyś

SG

2

19

Szymon Modzelewski

WE

1

19

Przemysław Deja

WSH

1

19

Piotr Mogielnicki

WSH

1

19

Paweł Szepiszczak

PW

1

19

Mateusz Poneta

WSH

1

19

Marcin Jodłowski

WE

1

19

Łukasz Płaczek

SG

1

19

Łukasz Jaworski

ZS

1

19

Hubert Chudy

KP

1

19

Demetrius Eaton

PW

1

19

Dawid Tarczyński

PW

1

19

Charles McCrea

SG

1

19

Adrian Sawicki

WE

1

Podania na przyłożenie

1

Lance Kriesien

SG

23

2

Bartosz Dziedzic

PW

18

3

Taylor Latham

KP

10

4

Karol Żak

WSH

9

5

Michał Kołek

ZS

7

5

Filip Mościcki

WE

7

7

Kevin Vye

WE

5

8

Patryk Barczak

KP

4

8

Andrew Bettencourt

WE

4

10

Michał Krzelowski

ZS

2

10

Bosche Watkins

KP

2

10

Blake Wayne

WE

2

Przyłożenie po akcjach powrotnych po przechwycie

1

Patryk Dampc

SG

1

1

Karol Mogielnicki

PW

1

1

Hubert Chudy

KP

1

1

Demetrius Eaton

PW

1

1

Deante Battle

PW

1

1

Darryl Williams

WE

1

1

Clarence Anderson

WE

1

Przyłożenia po akcjach w obronie

1

Michael Thompson

WSH

1

1

Mariusz Ostapowicz

ZS

1

1

Bartosz Świątek

PW

1

Przyłożenia po akcjach powrotnych po odkopnięciach

1

Grzegorz Mazur

PW

3

2

Ondra Chvojka

ZS

1

2

Konrad Paszkiewicz

WE

1

2

Bosche Watkins

KP

1

2

Artur Loncierz

ZS

1

Przyłożenia po akcjach powrotnych po wykopach

1

Clarence Anderson

WE

2

Kopnięcia z pola

1

Dawid Pańczyszyn

PW

7

2

Jamie Boyle

WE

5

3

Zbigniew Szrejber

ZS

1

3

Szymon Barczak

KP

1

Podwyższenia za jeden punkt

1

Jakub Fabich

SG

38

2

Dawid Pańczyszyn

PW

37

3

Jamie Boyle

WE

21

4

Zbigniew Szrejber

ZS

14

4

Szymon Barczak

KP

14

6

Marcin Łojewski

WE

5

7

Marek Przybyłek

SG

4

Podwyższenia za dwa punkty

1

Mateusz Bednarczuk

WSH

3

2

Tunde Ogun

SG

1

2

Tomasz Ochnio

WSH

1

2

Taylor Latham

KP

1

2

Sebastian Krzysztofek

SG

1

2

Paweł Fabich

SG

1

2

Mateusz Poneta

WSH

1

2

Łukasz Bentka

KP

1

2

Krzysztof Cymbrowski

KP

1

2

Jamal Schulters

PW

1

2

Jakub Zduń

WE

1

2

Ernest Rogowicz

PW

1

2

Damian Łuc

KP

1

2

Charles McCrea

SG

1

2

Bosche Watkins

KP

1

2

Antonio Roane

WSH

1

Liczba punktów zdobytych (Top 10)

1

Jamal Schulters

PW

116

2

Tunde Ogun

SG

98

3

Grzegorz Mazur

PW

60

4

Dawid Pańczyszyn

PW

58

5

Lance Kriesien

SG

54

5

Clarence Anderson

WE

54

7

Bosche Watkins

KP

50

8

Tomasz Dziedzic

PW

48

8

Jakub Kłoskowski

KP

48

10

Zbigniew Szrejber

ZS

47