Rankingi drużynowe

TD bieg

TD pod.

TD specj.

TD def.

TD suma

p. za 1

p. za 2

FG

safety

punkty

Angels

7

3

2

2

14

7

5

0

0

101

Archers

10

1

1

1

13

6

6

0

1

98

Saints

8

2

1

2

13

7

1

1

1

92

Rebels

8

2

0

1

11

9

0

3

1

86

Wolverines

4

6

0

0

10

0

5

0

0

70

Werewolves

10

0

0

0

10

0

5

0

0

70

BEagles

5

3

1

1

10

2

3

0

0

68

Seahawks S.

2

7

0

0

9

5

2

0

0

63

Panthers B

5

2

1

1

9

6

0

0

0

60

Crusaders

7

0

0

1

8

0

5

0

1

60

Lakers

5

3

0

0

8

2

1

0

0

52

Silvers

5

3

0

0

8

0

1

0

1

52

Ravens

2

4

0

1

7

2

2

0

0

48

Broncos

6

0

0

0

6

0

4

0

1

46

Outlaws

5

1

0

0

6

2

0

1

0

41

Sharks B

0

5

0

0

5

0

3

0

0

36

Green Ducks

0

2

1

2

5

2

1

0

0

34

Pretorians

3

0

0

0

3

0

4

0

0

26

Dragons

2

1

0

0

3

0

2

0

1

24

Patrioci

0

2

0

1

3

0

1

0

0

20

Thunders

1

0

0

0

1

0

0

0

1

8

Griffons

0

0

0

0

0

0

0

0

1

2

TD bieg

przyłożenia biegowe

TD pod.

przyłożenia podaniowe

TD specj.

przyłożenia w zespołach specjalnych

TD def.

przyłożenia po akcjach w obronie

TD suma

przyłożenia łącznie

p. za 1

podwyższenia za jeden punkt

p. za 2

podwyższenia za dwa punkty

FG

kopnięcia z pola

safety

powalenie rywala z piłką w jego polu punktowym

punkty

suma zdobytych punktów

 

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Angels

27

36

30

8

0

101

rywale

13

0

6

10

0

29

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Archers

26

37

28

7

0

98

rywale

0

8

0

0

0

8

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Saints

25

37

14

16

0

92

rywale

19

6

7

12

0

44

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Rebels

48

22

13

3

0

86

rywale

7

0

8

6

0

21

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Werewolves

12

38

20

0

0

70

rywale

7

20

18

14

0

59

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Wolverines

8

6

34

22

0

70

rywale

14

19

15

13

0

61

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

BEagles

30

12

19

7

0

68

rywale

8

14

0

16

0

38

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Seahawks S.

42

0

13

8

0

63

rywale

6

7

15

14

0

42

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Panthers B

7

27

13

13

0

60

rywale

0

6

6

8

0

20

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Crusaders

24

14

0

22

0

60

rywale

8

8

6

0

0

22

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Lakers

7

13

18

14

0

52

rywale

6

36

18

0

0

60

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Silvers

12

12

14

14

0

52

rywale

12

22

31

19

0

84

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Ravens

21

0

13

14

0

48

rywale

28

37

14

21

0

100

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Broncos

16

16

8

6

0

46

rywale

35

6

9

3

0

53

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Outlaws

20

9

6

6

0

41

rywale

8

0

20

8

0

36

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Sharks B

0

16

0

20

0

36

rywale

51

12

15

13

0

91

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Green Ducks

13

13

8

0

0

34

rywale

6

16

8

20

0

50

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Pretorians

0

0

18

8

0

26

rywale

21

16

11

0

0

48

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Dragons

0

10

8

6

0

24

rywale

12

6

14

8

0

40

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Patrioci

6

8

0

6

0

20

rywale

37

22

21

0

0

80

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Thunders

6

0

0

2

0

8

rywale

7

21

6

12

0

46

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Griffons

0

0

0

2

0

2

rywale

45

44

29

7

0

125

 

Rankingi indywidualne

Przyłożenia po akcjach biegowych

1

Adam Jagiełło

PWB

5

1

Jason Abney

WW

5

3

Arkadiusz Kwinta

BA

4

3

Bartosz Mróz

TA

4

3

Michał Janusz

SR

4

3

Michał Polak

SO

4

7

Beniamin Bołdys

SR

3

7

Filip Bywalec

BSB

3

7

Franciszek Maj

WW

3

7

Grzegorz Wójcik

CrW

3

7

Mariusz Górecki

WrO

3

7

Paweł Kubiak

BA

3

13

Adam Płochocki

CrW

2

13

Aleksander Mieruszyński

SCz

2

13

Daniel Krawiec

RRz

2

13

Daniel Baniak

SCz

2

13

Dawid Gajewski

BA

2

13

Jacek Wróblewski

SCz

2

13

Kamil Kowalik

WOp

2

13

Kamil Bogusławski

WW

2

13

Marcin Hasiec

WrO

2

13

Przemysław Bekier

OL

2

13

Rafał Mierzejewski

TA

2

13

Sebastian Czyż

PS

2

25

Adrian Grudzień

CrW

1

25

Adrian Chojnacki

ZGD

1

25

Alan Krzempek

SR

1

25

Andrzej Wołoszkiewicz

SSo

1

25

Artur Ostrzysz

OL

1

25

Bartłomiej Aulak

SCz

1

25

Bartosz Kęsik

SCz

1

25

Grzegorz Błachut

BSB

1

25

Jakub Mazan

TA

1

25

Kamil Polski

OL

1

25

Krystian Wójcik

ZGD

1

25

Krzysztof Richter

WOp

1

25

Krzysztof Ufnal

WBE

1

25

Luke Zetazate

SSo

1

25

Łukasz Surmiak

RT

1

25

Marcin Niedobitek

WOp

1

25

Marcin Niedziałek

SO

1

25

Mateusz Marciniak

BA

1

25

Mateusz Sitek

WBE

1

25

Mateusz Wójcik

CrW

1

25

Patryk Gwizd

WBE

1

25

Paweł Banaszyński

OL

1

25

Paweł Pochopień

BSB

1

25

Piotr Pamulak

WBE

1

25

Piotr Panek

BSB

1

25

Tomasz Urban

PS

1

25

Wojciech Szczyglak

WBE

1

Przyłożenia po akcjach podaniowych

1

Adam Popanda

WOp

4

2

Bartosz Romanowski

SSo

2

2

Jakub Mazan

TA

2

2

Jakub Chlebica

RRz

2

2

Łukasz Szelongiewicz

WOp

2

2

Michał Tittinger

RRz

2

2

Patryk Karolak

WShB

2

2

Paweł Banaszyński

OL

2

2

Paweł Tomaszewski

SR

2

2

Piotr Pamulak

WBE

2

2

Przemysław Portalski

SSo

2

2

Szymon Sroka

SO

2

2

Wojciech Szymański

PP

2

14

Adam Jagiełło

PWB

1

14

Adrian Abraham

SSo

1

14

Adrian Andrzejczyk

SO

1

14

Ariel Wróbel

ZGD

1

14

Bartłomiej Rot

WBE

1

14

Damian Cheda

GDR

1

14

Dawid Pietrzak

OL

1

14

Dominik Mioduszewski

WrO

1

14

Kamil Maksymowicz

WShB

1

14

Łukasz Owdziej

WShB

1

14

Marcin Spłocharski

BA

1

14

Marcin Rosikoń

SCz

1

14

Michał Pacud

SCz

1

14

Michał Uzdrowski

SSo

1

14

Paweł Henicz

SSo

1

14

Paweł Jasiński

WShB

1

14

Radosław Trojanowski

TA

1

14

Rafał Frąk

GDR

1

14

Wiktor Zięba

PWB

1

Podania na przyłożenie

1

Luke Zetazate

SSo

7

2

Kamil Kowalik

WOp

5

2

Tomasz Znidericz

WShB

5

4

Daniel Krawiec

RRz

4

5

Artur Górski

WBE

3

5

Łukasz Kuśmirek

TA

3

5

Michał Polak

SO

3

8

Bartłomiej Kimnes

PP

2

8

Ernest Seweryn

GDR

2

8

Kajetan Grochowski

SR

2

8

Kuba Brzeski

SCz

2

8

Mateusz Jałyński

OL

2

13

Adrian Chojnacki

ZGD

1

13

Jan Wawrzyniak

PWB

1

13

Kamil Polski

OL

1

13

Mariusz Górecki

WrO

1

13

Mateusz Grygała

PWB

1

13

Paweł Kubiak

BA

1

13

Wojciech Drąg

WOp

1

Przyłożenie po akcjach powrotnych po przechwycie

1

Bartłomiej Sikora

GDR

1

1

Bartosz Czarczyński

PP

1

1

Igor Mazur

PWB

1

1

Jakub Mroczyński

BA

1

1

Maciej Biesiadziński

TA

1

1

Mateusz Grabowski

SCz

1

1

Mateusz Kowalczyk

CrW

1

1

Mateusz Kuc

RRz

1

1

Paweł Adamczyk

WBE

1

1

Wojciech Jędrzejczak

TA

1

1

Wojciech Lewikowski

GDR

1

Przyłożenia po akcjach w obronie

1

Mateusz Lizura

SCz

1

1

Patryk Mołczan

SR

1

Przyłożenia po akcjach powrotnych po odkopnięciach

1

Bartłomiej Sikora

GDR

1

1

Jakub Mazan

TA

1

1

Karol Chodor

BA

1

1

Marcin Marcinkowski

PWB

1

Przyłożenia po akcjach powrotnych po wykopach

1

Bartek Marciniak

SCz

1

1

Bartłomiej Rot

WBE

1

1

Jakub Mazan

TA

1

Kopnięcia z pola

1

Beniamin Bołdys

SR

3

2

Damian Belica

SCz

1

2

Tomasz Soska

WrO

1

Podwyższenia za jeden punkt

1

Beniamin Bołdys

SR

9

2

Damian Belica

SCz

7

2

Jakub Mętrkiewicz

TA

7

4

Kamil Pyka

PWB

6

4

Marcin Pałaszewski

BA

6

6

Przemysław Portalski

SSo

5

7

Łukasz Lutecki

RRz

2

7

Piotr Pamulak

WBE

2

7

Piotr Zawadzki

OL

2

7

Tomasz Soska

WrO

2

7

Wojciech Korba

GDR

2

Podwyższenia za dwa punkty

1

Jason Abney

WW

5

2

Arkadiusz Kwinta

BA

4

2

Jakub Mazan

TA

4

4

Piotr Pamulak

WBE

3

5

Adam Płochocki

CrW

2

5

Ariel Wróbel

ZGD

2

5

Bartłomiej Kowalczyk

PS

2

5

Bartosz Romanowski

SSo

2

5

Grzegorz Wójcik

CrW

2

5

Kamil Kowalik

WOp

2

5

Marcin Niedobitek

WOp

2

5

Patryk Karolak

WShB

2

13

Adrian Grudzień

CrW

1

13

Archers

BA

1

13

Arkadiusz Kanicki

BSB

1

13

Daniel Krawiec

RRz

1

13

Filip Bywalec

BSB

1

13

Jakub Stawicki

RRz

1

13

Kamil Maksymowicz

WShB

1

13

Krystian Marek

PP

1

13

Krzysztof Pacan

WOp

1

13

Maciej Jaremowicz

BSB

1

13

Marcin Spłocharski

BA

1

13

Mateusz Słowiński

SCz

1

13

Michał Pol

SO

1

13

Piotr Panek

BSB

1

13

Pretorians

PS

1

13

Przemysław Bekier

OL

1

13

Sebastian Czyż

PS

1

13

Tomasz Kuska

TA

1

13

Wojciech Korba

GDR

1

Liczba punktów zdobytych (Top 10)

1

Jason Abney

WW

40

2

Jakub Mazan

TA

38

3

Adam Jagiełło

PWB

36

3

Beniamin Bołdys

SR

36

5

Arkadiusz Kwinta

BA

32

6

Piotr Pamulak

WBE

26

7

Adam Popanda

WOp

24

7

Bartosz Mróz

TA

24

7

Michał Janusz

SR

24

7

Michał Polak

SO

24