Rankingi drużynowe

TD bieg

TD pod.

TD specj.

TD def.

TD suma

p. za 1

p. za 2

FG

safety

punkty

Angels

5

2

1

1

9

4

4

0

0

66

Seahawks S.

2

7

0

0

9

5

2

0

0

63

Rebels

5

2

0

1

8

7

0

1

1

60

Wolverines

4

4

0

0

8

0

4

0

0

56

Crusaders

6

0

0

1

7

0

4

0

1

52

Outlaws

5

1

0

0

6

2

0

1

0

41

Broncos

5

0

0

0

5

0

4

0

0

38

Saints

3

0

0

2

5

4

0

1

0

37

Silvers

3

2

0

0

5

0

1

0

0

32

Sharks B

0

4

0

0

4

0

2

0

0

28

Panthers B

4

0

0

0

4

4

0

0

0

28

Werewolves

4

0

0

0

4

0

2

0

0

28

Green Ducks

0

1

1

2

4

1

1

0

0

27

Ravens

1

1

0

1

3

2

1

0

0

22

Lakers

2

1

0

0

3

2

0

0

0

20

Dragons

1

1

0

0

2

0

1

0

0

14

BEagles

2

0

0

0

2

0

1

0

0

14

Patrioci

0

1

0

1

2

0

0

0

0

12

Pretorians

1

0

0

0

1

0

1

0

0

8

Thunders

1

0

0

0

1

0

0

0

1

8

Griffons

0

0

0

0

0

0

0

0

1

2

Archers

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

TD bieg

przyłożenia biegowe

TD pod.

przyłożenia podaniowe

TD specj.

przyłożenia w zespołach specjalnych

TD def.

przyłożenia po akcjach w obronie

TD suma

przyłożenia łącznie

p. za 1

podwyższenia za jeden punkt

p. za 2

podwyższenia za dwa punkty

FG

kopnięcia z pola

safety

powalenie rywala z piłką w jego polu punktowym

punkty

suma zdobytych punktów

 

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Angels

6

29

23

8

0

66

rywale

13

0

6

10

0

29

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Seahawks S.

42

0

13

8

0

63

rywale

6

7

15

14

0

42

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Rebels

34

16

10

0

0

60

rywale

7

0

8

6

0

21

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Wolverines

8

6

26

16

0

56

rywale

14

17

7

13

0

51

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Crusaders

24

14

0

14

0

52

rywale

8

8

6

0

0

22

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Outlaws

20

9

6

6

0

41

rywale

8

0

20

8

0

36

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Broncos

14

16

8

0

0

38

rywale

7

0

0

0

0

7

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Saints

7

7

14

9

0

37

rywale

19

0

7

0

0

26

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Silvers

12

6

6

8

0

32

rywale

0

7

21

11

0

39

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Werewolves

6

16

6

0

0

28

rywale

7

7

0

6

0

20

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Panthers B

0

14

7

7

0

28

rywale

0

6

6

8

0

20

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Sharks B

0

16

0

12

0

28

rywale

29

6

8

6

0

49

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Green Ducks

13

6

8

0

0

27

rywale

0

8

0

12

0

20

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Ravens

7

0

7

8

0

22

rywale

20

22

14

8

0

64

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Lakers

7

7

0

6

0

20

rywale

6

16

6

0

0

28

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Dragons

0

8

0

6

0

14

rywale

12

6

6

2

0

26

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

BEagles

8

0

6

0

0

14

rywale

8

14

0

8

0

30

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Patrioci

6

0

0

6

0

12

rywale

29

0

7

0

0

36

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Thunders

6

0

0

2

0

8

rywale

0

8

0

6

0

14

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Pretorians

0

0

8

0

0

8

rywale

21

16

3

0

0

40

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Griffons

0

0

0

2

0

2

rywale

6

22

8

0

0

36

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Archers

0

0

0

0

0

0

rywale

0

0

0

0

0

0

 

 

Rankingi indywidualne

Przyłożenia po akcjach biegowych

1

Adam Jagiełło

PWB

4

1

Bartosz Mróz

TA

4

1

Michał Janusz

SR

4

4

Grzegorz Wójcik

CrW

3

4

Jason Abney

WW

3

4

Mariusz Górecki

WrO

3

7

Adam Płochocki

CrW

2

7

Filip Bywalec

BSB

2

7

Jacek Wróblewski

SCz

2

7

Kamil Kowalik

WOp

2

7

Marcin Hasiec

WrO

2

7

Michał Polak

SO

2

13

Aleksander Mieruszyński

SCz

1

13

Andrzej Wołoszkiewicz

SSo

1

13

Artur Ostrzysz

OL

1

13

Beniamin Bołdys

SR

1

13

Daniel Krawiec

RRz

1

13

Grzegorz Błachut

BSB

1

13

Jakub Mazan

TA

1

13

Kamil Bogusławski

WW

1

13

Kamil Polski

OL

1

13

Krystian Wójcik

ZGD

1

13

Krzysztof Richter

WOp

1

13

Luke Zetazate

SSo

1

13

Łukasz Surmiak

RT

1

13

Marcin Niedobitek

WOp

1

13

Marcin Niedziałek

SO

1

13

Mateusz Sitek

WBE

1

13

Mateusz Wójcik

CrW

1

13

Paweł Pochopień

BSB

1

13

Piotr Pamulak

WBE

1

13

Piotr Panek

BSB

1

13

Tomasz Urban

PS

1

Przyłożenia po akcjach podaniowych

1

Adam Popanda

WOp

3

2

Bartosz Romanowski

SSo

2

2

Jakub Mazan

TA

2

2

Patryk Karolak

WShB

2

2

Paweł Tomaszewski

SR

2

2

Przemysław Portalski

SSo

2

2

Szymon Sroka

SO

2

8

Adrian Abraham

SSo

1

8

Ariel Wróbel

ZGD

1

8

Damian Cheda

GDR

1

8

Dominik Mioduszewski

WrO

1

8

Jakub Chlebica

RRz

1

8

Kamil Maksymowicz

WShB

1

8

Łukasz Owdziej

WShB

1

8

Łukasz Szelongiewicz

WOp

1

8

Michał Uzdrowski

SSo

1

8

Paweł Banaszyński

OL

1

8

Paweł Henicz

SSo

1

8

Wojciech Szymański

PP

1

Podania na przyłożenie

1

Luke Zetazate

SSo

7

2

Kamil Kowalik

WOp

4

2

Tomasz Znidericz

WShB

4

4

Kajetan Grochowski

SR

2

4

Łukasz Kuśmirek

TA

2

4

Michał Polak

SO

2

7

Adrian Chojnacki

ZGD

1

7

Bartłomiej Kimnes

PP

1

7

Daniel Krawiec

RRz

1

7

Ernest Seweryn

GDR

1

7

Mariusz Górecki

WrO

1

7

Mateusz Jałyński

OL

1

Przyłożenie po akcjach powrotnych po przechwycie

1

Bartłomiej Sikora

GDR

1

1

Bartosz Czarczyński

PP

1

1

Maciej Biesiadziński

TA

1

1

Mateusz Grabowski

SCz

1

1

Mateusz Kowalczyk

CrW

1

1

Mateusz Kuc

RRz

1

1

Wojciech Lewikowski

GDR

1

Przyłożenia po akcjach w obronie

1

Mateusz Lizura

SCz

1

1

Patryk Mołczan

SR

1

Przyłożenia po akcjach powrotnych po odkopnięciach

1

Bartłomiej Sikora

GDR

1

Przyłożenia po akcjach powrotnych po wykopach

1

Jakub Mazan

TA

1

Kopnięcia z pola

1

Beniamin Bołdys

SR

1

1

Damian Belica

SCz

1

1

Tomasz Soska

WrO

1

Podwyższenia za jeden punkt

1

Beniamin Bołdys

SR

7

2

Przemysław Portalski

SSo

5

3

Damian Belica

SCz

4

3

Jakub Miętkiewicz

TA

4

3

Kamil Pyka

PWB

4

6

Łukasz Lutecki

RRz

2

6

Piotr Zawadzki

OL

2

6

Tomasz Soska

WrO

2

9

Wojciech Korba

GDR

1

Podwyższenia za dwa punkty

1

Jakub Mazan

TA

3

2

Adam Płochocki

CrW

2

2

Bartosz Romanowski

SSo

2

2

Grzegorz Wójcik

CrW

2

2

Jason Abney

WW

2

2

Kamil Kowalik

WOp

2

7

Ariel Wróbel

ZGD

1

7

Arkadiusz Kanicki

BSB

1

7

Daniel Krawiec

RRz

1

7

Filip Bywalec

BSB

1

7

Kamil Maksymowicz

WShB

1

7

Krzysztof Pacan

WOp

1

7

Maciej Jaremowicz

BSB

1

7

Marcin Niedobitek

WOp

1

7

Michał Pol

SO

1

7

Patryk Karolak

WShB

1

7

Piotr Pamulak

WBE

1

7

Piotr Panek

BSB

1

7

Sebastian Czyż

PS

1

7

Tomasz Kuska

TA

1

7

Wojciech Korba

GDR

1

Liczba punktów zdobytych (Top 10)

1

Jakub Mazan

TA

30

2

Adam Jagiełło

PWB

24

2

Bartosz Mróz

TA

24

2

Michał Janusz

SR

24

5

Grzegorz Wójcik

CrW

22

5

Jason Abney

WW

22

7

Adam Popanda

WOp

18

7

Mariusz Górecki

WrO

18

9

Przemysław Portalski

SSo

17

10

Adam Płochocki

CrW

16

10

Bartosz Romanowski

SSo

16

10

Beniamin Bołdys

SR

16

10

Kamil Kowalik

WOp

16