Rankingi drużynowe

TD bieg

TD pod.

TD specj.

TD def.

TD suma

p. za 1

p. za 2

FG

safety

punkty

Archers

13

2

1

1

17

6

8

1

1

129

Angels

8

3

2

2

15

7

5

0

0

107

Seahawks S.

5

9

0

0

14

5

6

0

0

101

Wolverines

5

8

0

0

13

0

7

2

0

98

BEagles

7

5

1

1

14

4

3

0

1

96

Panthers B

7

5

1

1

14

10

0

0

0

94

Crusaders

11

0

0

1

12

0

8

0

2

92

Saints

8

2

1

2

13

7

1

1

1

92

Green Ducks

2

7

2

2

13

3

2

0

1

87

Rebels

8

2

0

1

11

9

0

3

1

86

Werewolves

11

0

0

0

11

0

6

0

0

78

Outlaws

8

3

0

0

11

3

0

1

1

74

Lakers

5

4

0

0

9

2

2

0

0

60

Silvers

5

3

0

0

8

0

1

0

1

52

Ravens

2

4

0

1

7

2

2

0

0

48

Broncos

6

0

0

0

6

0

4

0

1

46

Sharks B

0

6

0

0

6

0

3

0

0

42

Dragons

2

1

1

0

4

0

2

0

1

30

Pretorians

3

0

0

0

3

0

4

0

0

26

Patrioci

0

2

0

1

3

0

1

0

0

20

Thunders

1

0

0

0

1

0

0

0

1

8

Griffons

0

0

0

0

0

0

0

0

1

2

TD bieg

przyłożenia biegowe

TD pod.

przyłożenia podaniowe

TD specj.

przyłożenia w zespołach specjalnych

TD def.

przyłożenia po akcjach w obronie

TD suma

przyłożenia łącznie

p. za 1

podwyższenia za jeden punkt

p. za 2

podwyższenia za dwa punkty

FG

kopnięcia z pola

safety

powalenie rywala z piłką w jego polu punktowym

punkty

suma zdobytych punktów

 

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Archers

40

48

28

13

0

129

rywale

0

8

0

0

0

8

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Angels

27

42

30

8

0

107

rywale

21

14

14

18

0

67

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Seahawks S.

50

14

21

16

0

101

rywale

6

13

15

14

0

48

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Wolverines

8

17

37

36

0

98

rywale

21

26

28

20

0

95

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

BEagles

39

25

19

13

0

96

rywale

8

22

0

16

0

46

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Panthers B

14

34

26

20

0

94

rywale

0

17

9

22

0

48

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Crusaders

46

14

8

24

0

92

rywale

8

16

6

0

0

30

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Saints

25

37

14

16

0

92

rywale

19

6

7

12

0

44

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Green Ducks

21

40

8

18

0

87

rywale

6

16

14

20

0

56

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Rebels

48

22

13

3

0

86

rywale

7

0

8

6

0

21

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Werewolves

12

46

20

0

0

78

rywale

16

33

18

20

0

87

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Outlaws

38

15

6

15

0

74

rywale

14

0

20

8

0

42

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Lakers

7

21

18

14

0

60

rywale

28

36

26

2

0

92

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Silvers

12

12

14

14

0

52

rywale

12

22

31

19

0

84

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Ravens

21

0

13

14

0

48

rywale

28

37

14

21

0

100

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Broncos

16

16

8

6

0

46

rywale

35

6

9

3

0

53

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Sharks B

0

16

6

20

0

42

rywale

59

39

15

31

0

144

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Dragons

6

10

8

6

0

30

rywale

30

12

14

17

0

73

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Pretorians

0

0

18

8

0

26

rywale

21

16

11

0

0

48

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Patrioci

6

8

0

6

0

20

rywale

51

33

21

6

0

111

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Thunders

6

0

0

2

0

8

rywale

7

21

6

12

0

46

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Griffons

0

0

0

2

0

2

rywale

45

44

29

7

0

125

 

Rankingi indywidualne

Przyłożenia po akcjach biegowych

1

Adam Jagiełło

PWB

6

1

Arkadiusz Kwinta

BA

6

3

Jason Abney

WW

5

3

Mariusz Górecki

WrO

5

5

Bartosz Mróz

TA

4

5

Franciszek Maj

WW

4

5

Michał Polak

SO

4

5

Michał Janusz

SR

4

9

Beniamin Bołdys

SR

3

9

Filip Bywalec

BSB

3

9

Grzegorz Wójcik

CrW

3

9

Mateusz Wójcik

CrW

3

9

Paweł Kubiak

BA

3

14

Adam Płochocki

CrW

2

14

Aleksander Mieruszyński

SCz

2

14

Andrzej Wołoszkiewicz

SSo

2

14

Daniel Krawiec

RRz

2

14

Daniel Baniak

SCz

2

14

Dawid Gajewski

BA

2

14

Isaiah Cruz

SSo

2

14

Jacek Wróblewski

SCz

2

14

Kamil Kowalik

WOp

2

14

Kamil Bogusławski

WW

2

14

Marcin Hasiec

WrO

2

14

Przemysław Bekier

OL

2

14

Rafał Mierzejewski

TA

2

14

Sebastian Czyż

PS

2

14

Wojciech Szczyglak

WBE

2

29

Adrian Grudzień

CrW

1

29

Adrian Chojnacki

ZGD

1

29

Alan Krzempek

SR

1

29

Arkadiusz Kulbacki

WBE

1

29

Artur Ostrzysz

OL

1

29

Bartłomiej Aulak

SCz

1

29

Bartosz Kęsik

SCz

1

29

Daniel Bałdyga

BA

1

29

Dominik Mioduszewski

WrO

1

29

Ernest Seweryn

GDR

1

29

Grzegorz Błachut

BSB

1

29

Jakub Mazan

TA

1

29

Kamil Polski

OL

1

29

Krystian Wójcik

ZGD

1

29

Krzysztof Ufnal

WBE

1

29

Krzysztof Richter

WOp

1

29

Luke Zetazate

SSo

1

29

Łukasz Surmiak

RT

1

29

Marcin Niedobitek

WOp

1

29

Marcin Bogacki

CrW

1

29

Marcin Czarnecki

GDR

1

29

Marcin Niedziałek

SO

1

29

Mateusz Marciniak

BA

1

29

Mateusz Sitek

WBE

1

29

Michał Boruciński

CrW

1

29

Patryk Gwizd

WBE

1

29

Paweł Banaszyński

OL

1

29

Paweł Pochopień

BSB

1

29

Piotr Pamulak

WBE

1

29

Piotr Panek

BSB

1

29

Piotr Baran

WOp

1

29

Stefan Bocheński

PWB

1

29

Tomasz Kuska

TA

1

29

Tomasz Urban

PS

1

Przyłożenia po akcjach podaniowych

1

Adam Popanda

WOp

5

2

Damian Cheda

GDR

4

3

Bartosz Romanowski

SSo

3

3

Łukasz Szelongiewicz

WOp

3

3

Miłosz Cynk

PWB

3

3

Paweł Banaszyński

OL

3

3

Przemysław Portalski

SSo

3

8

Jakub Mazan

TA

2

8

Jakub Chlebica

RRz

2

8

Marcin Spłocharski

BA

2

8

Michał Tittinger

RRz

2

8

Patryk Karolak

WShB

2

8

Paweł Tomaszewski

SR

2

8

Piotr Pamulak

WBE

2

8

Szymon Sroka

SO

2

8

Wojciech Szczyglak

WBE

2

8

Wojciech Szymański

PP

2

18

Adam Jagiełło

PWB

1

18

Adrian Abraham

SSo

1

18

Adrian Andrzejczyk

SO

1

18

Ariel Wróbel

ZGD

1

18

Bartłomiej Rot

WBE

1

18

Bartłomiej Sikora

GDR

1

18

Damian Bućko

WrO

1

18

Dawid Pietrzak

OL

1

18

Dominik Mioduszewski

WrO

1

18

Kamil Maksymowicz

WShB

1

18

Łukasz Owdziej

WShB

1

18

Marcin Chejdysz

WrO

1

18

Marcin Rosikoń

SCz

1

18

Mateusz Grzyb

GDR

1

18

Michał Pacud

SCz

1

18

Michał Uzdrowski

SSo

1

18

Paweł Henicz

SSo

1

18

Paweł Jasiński

WShB

1

18

Radosław Trojanowski

TA

1

18

Rafał Frąk

GDR

1

18

Richard Katona

WShB

1

18

Wiktor Zięba

PWB

1

Podania na przyłożenie

1

Luke Zetazate

SSo

9

2

Ernest Seweryn

GDR

7

2

Kamil Kowalik

WOp

7

4

Tomasz Znidericz

WShB

6

5

Artur Górski

WBE

4

5

Daniel Krawiec

RRz

4

7

Łukasz Kuśmirek

TA

3

7

Mariusz Górecki

WrO

3

7

Mateusz Drygała

PWB

3

7

Michał Polak

SO

3

11

Bartłomiej Kimnes

PP

2

11

Jan Wawrzyniak

PWB

2

11

Kajetan Grochowski

SR

2

11

Kamil Polski

OL

2

11

Kuba Brzeski

SCz

2

11

Mateusz Jałyński

OL

2

11

Paweł Kubiak

BA

2

18

Adrian Chojnacki

ZGD

1

18

Rafał Zawada

WBE

1

18

Wojciech Drąg

WOp

1

Przyłożenie po akcjach powrotnych po przechwycie

1

Bartłomiej Sikora

GDR

1

1

Bartosz Czarczyński

PP

1

1

Igor Mazur

PWB

1

1

Jakub Mroczyński

BA

1

1

Maciej Biesiadziński

TA

1

1

Mateusz Grabowski

SCz

1

1

Mateusz Kowalczyk

CrW

1

1

Mateusz Kuc

RRz

1

1

Paweł Adamczyk

WBE

1

1

Wojciech Jędrzejczak

TA

1

1

Wojciech Lewikowski

GDR

1

Przyłożenia po akcjach w obronie

1

Mateusz Lizura

SCz

1

1

Patryk Mołczan

SR

1

Przyłożenia po akcjach powrotnych po odkopnięciach

1

Bartłomiej Sikora

GDR

2

2

Jakub Mazan

TA

1

2

Karol Chodor

BA

1

2

Marcin Marcinkowski

PWB

1

2

Przemysław Szołtun

ZGD

1

Przyłożenia po akcjach powrotnych po wykopach

1

Bartek Marciniak

SCz

1

1

Bartłomiej Rot

WBE

1

1

Jakub Mazan

TA

1

Kopnięcia z pola

1

Beniamin Bołdys

SR

3

2

Krzysztof Richter

WOp

2

3

Damian Belica

SCz

1

3

Marcin Pałaszewski

BA

1

3

Tomasz Soska

WrO

1

Podwyższenia za jeden punkt

1

Kamil Pyka

PWB

10

2

Beniamin Bołdys

SR

9

3

Damian Belica

SCz

7

3

Jakub Mętrkiewicz

TA

7

5

Marcin Pałaszewski

BA

6

6

Przemysław Portalski

SSo

5

7

Krzysztof Ufnal

WBE

2

7

Łukasz Lutecki

RRz

2

7

Piotr Pamulak

WBE

2

7

Piotr Zawadzki

OL

2

7

Tomasz Soska

WrO

2

7

Wojciech Korba

GDR

2

13

Damian Cheda

GDR

1

13

Marcin Hisztin

WrO

1

Podwyższenia za dwa punkty

1

Arkadiusz Kwinta

BA

5

1

Jason Abney

WW

5

3

Bartosz Romanowski

SSo

4

3

Jakub Mazan

TA

4

3

Marcin Niedobitek

WOp

4

6

Michał Boruciński

CrW

3

6

Piotr Pamulak

WBE

3

8

Adam Płochocki

CrW

2

8

Ariel Wróbel

ZGD

2

8

Bartłomiej Kowalczyk

PS

2

8

Grzegorz Wójcik

CrW

2

8

Kamil Kowalik

WOp

2

8

Patryk Karolak

WShB

2

14

Adrian Grudzień

CrW

1

14

Andrzej Wołoszkiewicz

SSo

1

14

Archers

BA

1

14

Arkadiusz Kanicki

BSB

1

14

Damian Cheda

GDR

1

14

Daniel Krawiec

RRz

1

14

Filip Bywalec

BSB

1

14

Franciszek Maj

WW

1

14

Jakub Stawicki

RRz

1

14

Kamil Maksymowicz

WShB

1

14

Kamil Markowski

OL

1

14

Krystian Marek

PP

1

14

Krzysztof Pacan

WOp

1

14

Maciej Jaremowicz

BSB

1

14

Marcin Spłocharski

BA

1

14

Mateusz Słowiński

SCz

1

14

Michał Noga

SSo

1

14

Michał Polak

SO

1

14

Paweł Kubiak

BA

1

14

Piotr Panek

BSB

1

14

Pretorians

PS

1

14

Przemysław Bekier

OL

1

14

Sebastian Czyż

PS

1

14

Tomasz Kuska

TA

1

14

Wojciech Korba

GDR

1

Liczba punktów zdobytych (Top 10)

1

Arkadiusz Kwinta

BA

46

2

Adam Jagiełło

PWB

42

3

Jason Abney

WW

40

4

Jakub Mazan

TA

38

5

Beniamin Bołdys

SR

36

6

Adam Popanda

WOp

30

6

Mariusz Górecki

WrO

30

8

Damian Cheda

GDR

27

9

Bartosz Romanowski

SSo

26

9

Franciszek Maj

WW

26

9

Michał Polak

SO

26

9

Piotr Pamulak

WBE

26