Rankingi drużynowe

TD bieg

TD pod.

TD specj.

TD def.

TD suma

p. za 1

p. za 2

FG

safety

punkty

Lakers

11

3

0

2

16

0

10

0

1

118

Sabercats

1

13

1

2

17

0

5

0

0

112

Królewscy

4

5

0

4

13

6

1

0

1

88

Archers

6

6

0

0

12

0

6

0

0

84

Devils B

5

5

0

2

12

0

5

0

0

82

Cougars

8

3

0

0

11

5

2

0

2

79

BEagles

5

4

0

1

10

6

0

0

1

68

Seahawks B

2

6

0

1

9

0

6

0

0

66

Angels

5

2

0

1

8

6

0

0

0

54

Saints

7

0

0

1

8

3

0

1

0

54

Wilki

4

2

0

1

7

5

0

0

1

49

Ravens

3

2

0

1

6

0

4

0

0

44

Broncos

4

1

0

0

5

1

0

0

0

31

Silvers

2

2

0

0

4

0

1

0

0

26

Pretorians

2

0

0

1

3

0

2

0

0

22

Crusaders

2

1

0

0

3

0

1

0

0

20

Spartans B

2

0

0

1

3

0

0

0

0

18

Thunders

2

1

0

0

3

0

0

0

0

18

Raiders

0

2

0

0

2

0

1

0

0

14

Griffons

1

0

0

0

1

1

0

0

0

7

Werewolves

0

1

0

0

1

0

0

0

0

6

TD bieg

przyłożenia biegowe

TD pod.

przyłożenia podaniowe

TD specj.

przyłożenia w zespołach specjalnych

TD def.

przyłożenia po akcjach w obronie

TD suma

przyłożenia łącznie

p. za 1

podwyższenia za jeden punkt

p. za 2

podwyższenia za dwa punkty

FG

kopnięcia z pola

safety

powalenie rywala z piłką w jego polu punktowym

punkty

suma zdobytych punktów

 

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Lakers

14

34

30

40

0

118

rywale

14

19

28

8

0

69

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Sabercats

30

20

28

34

0

112

rywale

15

7

30

6

0

58

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Królewscy

33

18

7

30

0

88

rywale

0

0

0

0

0

0

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Archers

30

8

20

26

0

84

rywale

19

41

13

29

0

102

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Devils B

14

40

22

6

0

82

rywale

6

0

8

8

8

30

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Cougars

22

20

14

23

0

79

rywale

12

7

20

26

0

65

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

BEagles

14

19

27

8

0

68

rywale

8

14

14

14

0

50

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Seahawks B

24

14

16

12

0

66

rywale

6

0

8

6

0

20

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Saints

26

19

3

6

0

54

rywale

6

0

0

6

0

12

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Angels

7

14

13

20

0

54

rywale

16

15

8

6

0

45

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Wilki

14

14

9

12

0

49

rywale

0

0

0

6

0

6

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Ravens

8

6

22

8

0

44

rywale

0

14

12

12

0

38

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Broncos

0

18

7

6

0

31

rywale

20

6

0

12

0

38

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Silvers

8

6

0

12

0

26

rywale

0

44

31

14

0

89

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Pretorians

6

0

0

8

8

22

rywale

14

0

0

0

0

14

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Crusaders

0

14

0

6

0

20

rywale

19

26

27

60

0

132

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Spartans B

6

6

6

0

0

18

rywale

0

14

2

8

0

24

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Thunders

6

0

6

6

0

18

rywale

22

25

9

0

0

56

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Raiders

0

14

0

0

0

14

rywale

21

6

6

29

0

62

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Griffons

0

0

0

7

0

7

rywale

24

14

6

20

0

64

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Werewolves

0

0

0

6

0

6

rywale

40

32

8

6

0

86

 

Rankingi indywidualne

Przyłożenia po akcjach biegowych

1

Jacek Wróblewski

SCz

5

2

Przemysław Bekier

OL

4

2

Łukasz Kuśmirek

TA

4

4

Szymon Siotor

WP

3

4

Remigiusz Borejszo

CSz

3

4

Piotr Zawadzki

OL

3

4

Piotr Pamulak

WBE

3

4

Filip Klause

BA

3

9

Michał Polak

SO

2

9

Marcin Pulc

BA

2

9

Marcin Łodygowski

CSz

2

9

Łukasz Wala

BSB

2

9

Kamil Polski

OL

2

9

Hubert Rokita

WSB

2

9

Filip Kresowaty

DWB

2

16

Tomasz Kuska

TA

1

16

Tomasz Urban

PS

1

16

Szymon Blokus

SGB

1

16

Sebastian Czyż

PS

1

16

Paweł Pochopień

BSB

1

16

Paweł Kosiński

SS

1

16

Paweł Ciupak

RRz

1

16

Paweł Cieślik

RRz

1

16

Mateusz Słowiński

SCz

1

16

Mateusz Miksa

CSz

1

16

Mateusz Marciniak

BA

1

16

Mateusz Kustoś

RT

1

16

Mateusz Kostyra

BSB

1

16

Mateusz Jałyński

OL

1

16

Mateusz Król

SGB

1

16

Marcin Kot

CrW

1

16

Łukasz Siara

KW

1

16

Łukasz Lewandowski

CSz

1

16

Kuba Brzeski

SCz

1

16

Krystian Wysmoliński

KW

1

16

Konrad Wojnarowski

KW

1

16

Karol Żak

KW

1

16

Kamil Kaczmarek

WP

1

16

Kamil Iwanicki

GfS

1

16

Kamil Czajka

OL

1

16

Jan Trojniak

RT

1

16

Jakub Zwierzyński

WBE

1

16

Jakub Chrzanowski

WBE

1

16

Ernest Rogowicz

DWB

1

16

Bartosz Słomka

RRz

1

16

Bartosz Bujak

CrW

1

16

Andrzej Łukasik

CSz

1

16

Aleksander Karganovic

DWB

1

16

Adam Góralski

DWB

1

Przyłożenia po akcjach podaniowych

1

Przemysław Portalski

SS

5

2

Tomasz Soska

DWB

3

2

Paweł Kaczanowski

SS

3

2

Mateusz Poneta

KW

3

2

Mateusz Marciniak

BA

3

2

Jakub Graf

BA

3

2

Dawid Kryszyłowicz

SGB

3

2

Bartosz Romanowski

SS

3

9

Szymon Siotor

WP

2

9

Przemysław Gołębiewski

TA

2

9

Piotr Pamulak

WBE

2

9

Emil Trochanowicz

CSz

2

9

Adam Moleń

OL

2

14

Szymon Sroka

SO

1

14

Sebastian Botor

RT

1

14

Rafał Zawada

WBE

1

14

Piotr Mogielnicki

KW

1

14

Piotr Wrzaszcz

SS

1

14

Patryk Dumicz

WBE

1

14

Mikołaj Obrębski

BR

1

14

Mikołaj Meller

SGB

1

14

Michał Uzdrowski

SGB

1

14

Mateusz Zakrzewski

OL

1

14

Mateusz Bednarczuk

KW

1

14

Marcin Spłocharski

BR

1

14

Marcel Greczkowski

SS

1

14

Łukasz Wala

BSB

1

14

Łukasz Lutecki

RRz

1

14

Krzysztof Stopa

DWB

1

14

Kamil Lipka-Wszołczyk

SGB

1

14

Jakub Chlebica

RRz

1

14

Hubert Głoś

DWB

1

14

Bartosz Gwiździł

WW

1

14

Adrian Grudzień

CrW

1

14

Adrian Andrzejczyk

SO

1

14

Adrian Rogaczewski

CSz

1

Podania na przyłożenie

1

Luke Zetazate

SS

13

2

Aleksander Kordyś

SGB

6

3

Paweł Kubiak

BA

5

3

Karol Żak

KW

5

5

Aleksander Karganovic

DWB

4

6

Mateusz Jałyński

OL

3

6

Artur Górski

WBE

3

6

Andrzej Łukasik

CSz

3

9

Paweł Ciupak

RRz

2

9

Michał Polak

SO

2

9

Łukasz Kuśmirek

TA

2

9

Jakub Kołodziejczyk

BR

2

9

Damian Waszczyk

WP

2

14

Piotr Matyjasek

CrW

1

14

Jakub Zwierzyński

WBE

1

14

Grzegorz Kozub

RT

1

14

Grzegorz Błachut

BSB

1

14

Filip Klause

BA

1

14

Dominik Glinka

WW

1

14

Adam Góralski

DWB

1

Przyłożenie po akcjach powrotnych po przechwycie

1

Zygmunt Wojnarowski

KW

1

1

Tomasz Biernacki

DWB

1

1

Sebastian Świderski

WSB

1

1

Paweł Banaszyński

OL

1

1

Osman Hózman Mirza Sulkiewicz

KW

1

1

Michał Pryczek

WP

1

1

Maks Bogumił

KW

1

1

Dawid Pawlik

SGB

1

Przyłożenia po akcjach w obronie

1

Sebastian Świątek

DWB

1

1

Robert Latuszek

WBE

1

1

Dawid Rożek

RRz

1

1

Michał Tomiczek

PS

1

1

Marcin Mosakowski

TA

1

1

Maciej Demaniuk

SS

1

1

Kamil Cichy

SCz

1

1

Kamil Polski

OL

1

1

Dawid Bielicki

SS

1

1

Adam Rogowski

KW

1

Przyłożenia po akcjach powrotnych po wykopach

1

Adrian Abraham

SS

1

Kopnięcia z pola

1

Damian Belica

SCz

1

Podwyższenia za jeden punkt

1

Piotr Pamulak

WBE

6

1

Jakub Mroczyński

KW

6

1

Bartosz Mróz

TA

6

4

Roland Rzepecki

WP

5

4

Adrian Rogaczewski

CSz

5

6

Damian Belica

SCz

3

7

Robert Drobny

BSB

1

7

Paweł Maliszewski

GfS

1

Podwyższenia za dwa punkty

1

Przemysław Bekier

OL

5

2

Kamil Polski

OL

4

3

Mikołaj Meller

SGB

3

3

Mateusz Król

SGB

3

5

Paweł Cieślik

RRz

2

5

Marcin Pulc

BA

2

5

Jakub Mroczyński

BA

2

5

Filip Kresowaty

DWB

2

5

Adam Góralski

DWB

2

10

Tomasz Urban

PS

1

10

Szymon Sroka

SO

1

10

Sabercats

SS

1

10

Remigiusz Borejszo

CSz

1

10

Piotr Wrzaszcz

SS

1

10

Paweł Kubiak

BA

1

10

Paweł Kęsa

BA

1

10

Paweł Ciupak

RRz

1

10

Mateusz Wójcik

CrW

1

10

Mariusz Karpiński

SS

1

10

Marcin Łodygowski

CSz

1

10

Luke Zetazate

SS

1

10

Krzysztof Stopa

DWB

1

10

Jindra Štrobl

PS

1

10

Jakub Widawski

BR

1

10

Jakub Mroczyński

KW

1

10

Jakub Chlebica

RRz

1

10

Damian Sołtysiuk

OL

1

10

Bartosz Romanowski

SS

1

Liczba punktów zdobytych (Top 10)

1

Piotr Pamulak

WBE

36

2

Przemysław Bekier

OL

34

3

Szymon Siotor

WP

30

3

Przemysław Portalski

SS

30

3

Jacek Wróblewski

SCz

30

6

Kamil Polski

OL

26

7

Mateusz Marciniak

BA

24

7

Łukasz Kuśmirek

TA

24

9

Remigiusz Borejszo

CSz

20

9

Bartosz Romanowski

SS

20