Rankingi drużynowe

TD bieg

TD pod.

TD specj.

TD def.

TD suma

p. za 1

p. za 2

FG

safety

punkty

Steelers

8

10

1

3

22

9

2

1

2

152

Lions

12

5

0

0

17

7

3

2

0

121

Lowlanders

5

9

0

3

17

12

0

0

0

114

Owls

7

5

0

3

15

7

2

3

0

110

Spartans

4

7

1

2

14

6

0

3

0

99

Husaria

3

10

0

1

14

4

0

1

2

95

Mustangs

11

2

0

1

14

3

3

0

0

93

Knights

3

1

0

0

4

0

2

0

0

28

TD bieg

przyłożenia biegowe

TD pod.

przyłożenia podaniowe

TD specj.

przyłożenia w zespołach specjalnych

TD def.

przyłożenia po akcjach w obronie

TD suma

przyłożenia łącznie

p. za 1

podwyższenia za jeden punkt

p. za 2

podwyższenia za dwa punkty

FG

kopnięcia z pola

safety

powalenie rywala z piłką w jego polu punktowym

punkty

suma zdobytych punktów

 

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

suma

Steelers

48

60

19

25

152

rywale

9

29

20

14

72

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

suma

Lions

16

40

27

38

121

rywale

12

22

14

15

63

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

suma

Lowlanders

34

40

13

27

114

rywale

9

25

19

16

69

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

suma

Owls

21

42

34

13

110

rywale

16

15

21

36

88

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

suma

Spartans

30

23

18

28

99

rywale

33

29

6

13

81

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

suma

Husaria

26

42

6

21

95

rywale

13

31

28

33

105

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

suma

Mustangs

6

31

35

21

93

rywale

41

51

19

35

146

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

suma

Knights

0

8

8

12

28

rywale

48

84

33

23

188

 

 

Rankingi indywidualne

Przyłożenia po akcjach biegowych

1

Tomasz Soboń 

GL

9

2

Zachary Hoffman

MP

4

2

Marcin Kochanowski 

BO

4

2

Damian Kołpak

LB

4

5

Piotr Kozub 

KK

3

5

Konrad Starczewski 

ZS

3

5

Marcin Malesa

MP

3

8

Marcin Bratuszewski

ZS

2

8

Michał Krzelowski 

ZS

2

8

Łukasz Pietrzak 

MP

2

8

Witold Szpotański 

MP

2

8

Maciej Pobudkiewicz 

WS

2

8

Łukasz Bachman 

GL

2

8

Paweł Sołtysiak

BO

2

15

J Lund 

WS

1

15

Hubert Rokita 

WS

1

15

Łukasz Kraszewski 

LB

1

15

Leszek Ankutowicz 

HSz

1

15

Marcin Kaim

HSz

1

15

Marcin Michalczewski

ZS

1

15

Jakub Płaczek

BO

1

15

Dawid Krawczyk

GL

1

15

Mateusz Dubicki

HSz

1

Przyłożenia po akcjach podaniowych

1

Mariusz Ostapowicz 

ZS

6

2

Jakub Kaczmarczyk 

HSz

5

3

Tomasz Zubrycki 

LB

4

4

Krzysztof Pawlaczek 

BO

3

5

Maciej Szczerba 

ZS

2

5

Paweł Onufryjuk 

LB

2

5

Łukasz Strzelecki 

ZS

2

5

Sebastian Koczyk

WS

2

5

Tomasz Ochnio 

WS

2

5

Paweł Herman 

GL

2

5

Piotr Krakowski

HSz

2

12

Maciej Pobudkiewicz 

WS

1

12

Marcin Kaim

HSz

1

12

Marcin Kochanowski 

BO

1

12

Piotr Kozub 

KK

1

12

Dawid Krawczyk 

GL

1

12

Przemysław Adamus 

HSz

1

12

Patryk Grabarczyk 

WS

1

12

Tomasz Żukowski

LB

1

12

Dariusz Marczak

WS

1

12

Piotr Sawicki

BO

1

12

Tomasz Soboń 

GL

1

12

Dawid Krawczyk

GL

1

12

Miłosz Sokołowski

HSz

1

12

Krzysztof Siudziński

MP

1

12

Maciej Łebkowski

MP

1

12

Łukasz Kraszewski 

LB

1

12

Michał Maksimowicz

LB

1

Podania na przyłożenie

1

Damian Kołpak

LB

8

2

J Lund 

WS

6

2

Mateusz Dubicki

HSz

6

4

Michał Krzelowski 

ZS

5

4

Maciej Szczerba 

ZS

5

6

Leszek Ankutowicz 

HSz

4

6

Mateusz Morasz

BO

4

8

Marcin Kaźmierczak 

GL

2

8

Zachary Hoffman

MP

2

8

Łukasz Bachman 

GL

2

11

Grzegorz Gofroń 

KK

1

11

Tomasz Znidericz 

WS

1

11

Michał Maksimowicz

LB

1

11

Andrzeja Myszka

BO

1

11

Paweł Klawender

GL

1

Przyłożenia po akcjach w obronie

1

Mateusz Gołoś

WS

2

1

Marcel Kramarczyk

ZS

2

3

Tomasz Żukowski

LB

1

3

Tomasz Łobodziński

LB

1

3

Łukasz Jaworski

MP

1

3

Maciej Maksimowicz

LB

1

3

Radosław Grabara

ZS

1

3

Denis Czarzasty

HSz

1

3

Tomasz Mieczkowski

BO

1

3

Adam Puch

BO

1

3

Mateusz Ramus

BO

1

Przyłożenia po akcjach powrotnych po odkopnięciach

1

Mariusz Ostapowicz 

ZS

1

Kopnięcia z pola

1

Dariusz Marczak

WS

3

1

Tomasz Mieczkowski

BO

3

3

Szymon Bukowski

GL

2

4

Dominik Sikora

ZS

1

4

Mariusz Peda

HSz

1

Podwyższenia za jeden punkt

1

Artur Zalewski

LB

12

2

Dominik Sikora

ZS

9

3

Tomasz Mieczkowski

BO

7

3

Szymon Bukowski

GL

7

5

Dariusz Marczak

WS

6

6

Przemysław Adamus 

HSz

4

7

Gabriel Dunajewski

MP

3

Podwyższenia za dwa punkty

1

Piotr Kozub

KK

2

2

Tomasz Olczek

GL

1

2

Tomasz Grabas

GL

1

2

Łukasz Strzelecki

ZS

1

2

Mariusz Ostapowicz

ZS

1

2

Damian Gujgo

MP

1

2

Mateusz Skotak

MP

1

2

Sławomir Subocz

MP

1

2

Antonio Rąpała

BO

1

2

Krzysztof Szachniewicz

BO

1

2

Paweł Herman

GL

1

Liczba punktów zdobytych (Top 10)

1

Tomasz Soboń 

GL

60

2

Mariusz Ostapowicz 

ZS

42

3

Marcin Kochanowski 

BO

30

3

Jakub Kaczmarczyk 

HSz

30

5

Zachary Hoffman

MP

24

5

Tomasz Zubrycki 

LB

24

5

Piotr Kozub 

KK

24

5

Damian Kołpak

LB

24

9

Tomasz Mieczkowski

BO

22

10

Dariusz Marczak

WS

21