Rankingi drużynowe

TD bieg

TD pod.

TD specj.

TD def.

TD suma

p. za 1

p. za 2

FG

safety

punkty

Griffons

7

2

0

0

9

0

8

0

0

70

BEagles

2

6

1

0

9

0

4

0

1

64

Seahawks B

4

4

0

0

8

0

5

0

0

58

Archers

2

5

0

0

7

0

5

0

0

52

Broncos

7

0

0

0

7

2

2

0

0

48

Re"B"els

4

0

0

0

4

0

4

0

0

32

Spartans B

2

1

0

0

3

0

1

0

0

20

Wilki

1

1

0

0

2

0

1

0

2

18

Kozły B

1

1

0

0

2

0

2

0

0

16

Pretorians

1

1

0

0

2

0

1

0

0

14

Giants B

0

1

0

0

1

0

0

0

0

6

TD bieg

przyłożenia biegowe

TD pod.

przyłożenia podaniowe

TD specj.

przyłożenia w zespołach specjalnych

TD def.

przyłożenia po akcjach w obronie

TD suma

przyłożenia łącznie

p. za 1

podwyższenia za jeden punkt

p. za 2

podwyższenia za dwa punkty

FG

kopnięcia z pola

safety

powalenie rywala z piłką w jego polu punktowym

punkty

suma zdobytych punktów

 

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Griffons

24

22

8

16

0

70

rywale

6

30

14

22

0

72

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

BEagles

14

30

6

14

0

64

rywale

0

0

0

8

0

8

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Seahawks B

6

30

6

16

0

58

rywale

22

16

0

8

0

46

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Archers

14

16

8

14

0

52

rywale

16

22

8

16

0

62

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Broncos

7

13

6

22

0

48

rywale

0

14

8

8

0

30

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Re"B"els

0

16

8

8

0

32

rywale

7

0

6

22

0

35

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Spartans B

0

0

8

12

0

20

rywale

14

8

0

16

0

38

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Wilki

0

6

0

12

0

18

rywale

0

22

14

6

0

42

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Kozły B

0

0

8

8

0

16

rywale

0

6

8

16

0

30

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Pretorians

0

14

0

0

0

14

rywale

0

13

0

6

0

19

Punkty

1.k

2.k

3.k

4.k

OT

suma

Giants B

0

0

0

6

0

6

rywale

0

16

0

0

0

16

 

Rankingi indywidualne

Przyłożenia po akcjach biegowych

1

Kamil Iwanicki

GS

5

2

Łukasz Rębowski

SR

4

2

Michał Zawada

BSB

4

4

Mateusz Wroński

WS

2

4

Mikołaj Meller

SG

2

6

Grzegorz Błachut

BSB

1

6

Mateusz Krupiak

BSB

1

6

Jakub Kasprzycki

BSB

1

6

Sebastian Czyż

PS

1

6

Michał Śpiczko

WE

1

6

Damian Tarnowski

WE

1

6

Damian Łuc

KP

1

6

Pawel Bednarek

WP

1

6

Paweł Kubiak

BA

1

6

Jakub Mroczyński

BA

1

6

Marek Naczk

SG

1

6

Kamil Białowąs

GS

1

6

Aleksander Kordyś

SG

1

6

Jakub Nastały

GS

1

Przyłożenia po akcjach podaniowych

1

Bartłomiej Rot

WE

3

1

Michał Uzdrowski

SG

3

1

Mateusza Marciniaka

BA

3

4

Tomasz Urban

PS

1

4

Rafał Dąbrowski

GW

1

4

Damian Tarnowski

WE

1

4

Michał Śpiczko

WE

1

4

Rafał Zawada

WE

1

4

Michał Niewola

WS

1

4

Wojciech Krawczyk

WP

1

4

Wojciech Szymański

KP

1

4

Tomasz Mechlewicz

SG

1

4

Szymon Wicik

GS

1

4

Jakub Graf

BA

1

4

Grzegorz Zalega

GS

1

4

Filip Klause

BA

1

Podania na przyłożenie

1

Artur Górski

WE

6

2

Paweł Kubiak

BA

5

3

Aleksander Kordyś

SG

4

4

Kamil Iwanicki

GS

2

5

Sebastian Czyż

PS

1

5

Mateusz Drygała

GW

1

5

Robert Ciapa

WS

1

5

Pawel Bednarek

WP

1

5

Jan Klinger

KP

1

Przyłożenia po akcjach powrotnych po odkopnięciach

1

Michał Śpiczko

WE

1

Podwyższenia za jeden punkt

1

Robert Drobny

BSB

2

Podwyższenia za dwa punkty

1

Mateusz Marciniak

BA

5

1

Kamil Iwanicki

GS

5

3

Aleksander Kordyś

SG

4

4

Oskar Opitz

SR

2

4

Patryk Mazurek

SR

2

4

Damian Łuc

KP

2

7

Grzegorz Błachut

BSB

1

7

Mateusz Krupiak

BSB

1

7

Jindra Štrobl

PS

1

7

Damian Tarnowski

WE

1

7

Mateusz Wroński

WS

1

7

Michał Śpiczko

WE

1

7

Piotr Pamulak

WE

1

7

Michał Stolarczyk

WP

1

7

Jakub Nastały

GS

1

7

Marek Naczk

SG

1

7

Dawid Sauermann

GS

1

7

Mateusz Mroczyński

GS

1

Liczba punktów zdobytych (Top 10)

1

Kamil Iwanicki

GS

40

2

Michał Zawada

BSB

24

2

Łukasz Rębowski

SR

24

4

Michał Śpiczko

WE

20

5

Mateusza Marciniaka

BA

18

5

Michał Uzdrowski

SG

18

5

Bartłomiej Rot

WE

18

8

Aleksander Kordyś

SG

14

8

Damian Tarnowski

WE

14

8

Mateusz Wroński

WS

14